ULUS OTOMASYON

ULUS OTOMASYON

ULUS OTOMASYON eski ismiyle Adım Eğitim Danışmanlık olarak 2003 - 2011 yılları arasında makine imalatı, PLC yazılımı ve otomasyon konularında yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösterdi.

2012 yılında Adım Eğitim Danışmanlık isim değiştirerek ULUS OTOMASYON olarak yoluna devam etti.

MİSYONUMUZ

Bize göre şu anda en iyi çözümü bulduk. Elimizden gelenin en iyisi bu. Ama daha iyisi, daha sağlamı, daha kullanılabilir olanı olmalı. Daha iyi bir çözüm bulmalıyız!

MultiRun Yeni Konveyörümüz

18 ay süren Ar-Ge çalışmasından sonra mükemmeliğe kavuşan MultiRun konveyör sistemimiz 3.000 d/dk hızla çalışabiliyor. Servo, step, DC ve AC motor bağlanabildiği için MultiRun ismini aldı.
Konveyör bant eğitim seti
plc simülasyonu nasıl yapılır

Dünyada İlk ve Tek

4.3 dokunmatik ekrana sahip, güncellenebilir, sökülebilir, takılabilir, çıkışları değiştiilebilir, PLC uygulamalarını simüle edebilir, çevre birimleri bağlanabilir, analog giriş ve çıkış uygulamaları yapılabilir. Dananım ihtiyacı duymaz! PLC SİMÜLATÖRÜNÜ İNCELEYİN

DÜNYADA BİR İLK Yeni Born Klemens Sistemi

Yeni born klemens sistemiyle elemanlar üzerinden direk bağlantı yapılmasına imkan sunuyor. Öğrenciler cihahazları dokunarak, üzerindeki açıklamalara bakarak öğreniyor ve gerçek bağlantı yapma imkanı buluyor.
24V AC Kontaktör