YANGIN ALARM EĞİTİM SETİ

Yangın alarm eğitim seti kontrol paneli ve çevre birimlerine ait tüm bağlantılar öğrenci tarafından gerçekleştirilebilir.
,
  • Yangın alarm eğitim seti üzerindeki tüm bağlantıları öğrenciler yapabilir.
  • Elektriksel tüm bağlantılar 4mm kumanda kablosu (born fişi) ile gerçekleştirilir.
  • Birbirinden bağımsız 4 zone oluşturabilme
  • 6 adet sensör, 3 ihbar butonu ve 1 sesli ışıklı siren
  • Bağlantı yapma, hata oluşturma, arıza giderme, tahliye ve operatör simülasonları yapılabilir.
  • Yangın alarm eğitim setinin her bir bölümü kolaylıkla sökülebilir ve özelleştirilebilir yapıdadır.
  • Ürün Kodu: Yangın
FİYAT AL

Konvansiyonel yangın alarm eğitim seti nde korunan alanın bölgelere ayrılması, yangın kaynağının kesin olarak tanımlanması, bağlantılarının yapılması ve devreye alınması uygulamalarının yapılabildiği eğitim setidir.

Yangın alarm eğitim seti nde kullanılan algılama paneli, algılama elemanlarının bağlandığı bölgelerden oluşmaktadır. Eğitim setinde her bölgeye (4 zone) 1 ile 9 arasında algılama elemanı (dedektör) bağlanabilir. Yangın algılama paneli dedektör, yangın ihbar butonları ve sirenin bağlanacağı giriş ve çıkışlara sahiptir. Herhangi bir dedektör algılama yaptığında veya yangın ihbar butonuna basıldığında, söz konusu algılama elemanı panel üzerinde hangi bölgeye ait ise o bölgeden uyan sinyali gelir. Dedektörün bağlı olduğu bölgedeki herhangi bir dedektörden algılama yaptığında o bölgeden uyan gelecektir.

Kullanılabililik ve Sağlamlık Ön Planda

Yangın alarm eğitim seti üzerindeki tüm bağlantılar kumanda kablosu ile gerçekleştirilmektedir.

Yangın alarm eğitim seti üzerinde 4 zone oluşturabilirler. Dedektörlerin ve ihbar butonlrının bağlantısını gerçekleştirdikten sonra sistemi devreye alıp testini gerçekleştirebilirler. Bağlantı hatası veya sonlandırma direncinden kaynaklanan izolasyon hatalarını panel üzerinden izleyebilir, akü şarj durumunu kontrol edebilir ve alarm panelini kumanda edebilir.

YANGIN ALARM EĞİTİM SETİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

menu
Teknik Destek & Satış Birimi

Telefon: 0505 258 68 86
Eposta: bulentkarayazi@gmail.com
Bilgi almak için 7/24 telefonla ulaşabilirsiniz.