YANGIN ALARM DENEY SETİ

Yangın alarm deney seti üzerindeki tüm bağlantılar öğrenci tarafından gerçekleştirilebilir. Eğitim seti 2 öğrenci kapasitelidir.
,
  • Yangın alarm deney seti 2 öğrenci kapasitelidir.
  • Eğitim set, üzerindeki tüm bağlantılar 4mm kumanda kablosu ile yapılır.
  • Birbirinden bağımsız 4 zone oluşturabilme
  • 6 adet sensör, 3 ihbar butonu ve 1 sesli ışıklı siren
  • 2 siren çıkışlı, test ve tahliye, gündü/gece modu ayarlama, mornal durum, hata durumu, alarm durumu, gösterme.
  • Bağlantıların kısa devre ve açık devre alarmı ve hatanın bölge tesbitini gösterme özelliği.
  • Ürün Kodu: Yangın
FİYAT AL

Yangın alarm deney seti nde korunan alanın bölgelere ayrılması, yangın kaynağının belirlenmesi, dedektör, siren ve ihbar butonlarının bağlantılarının yapılması, devreye alınması ve sistemin izlenmesi uygulamalarının yapılabildiği eğitim setidir.

Yangın alarm deney seti nde dedektörleri ve butonları bölgelere ayırarak deney gerçekleştirilebilir. Yangın alarm deney seti 4 farklı bolge (zone) oluşturulabilir. Herhangi bir dedektör algılama yaptığında veya yangın ihbar butonuna basıldığında, söz konusu algılama elemanı panel üzerinde hangi bölgeye ait ise o bölgeden uyan sinyali gelir. Dedektörün bağlı olduğu bölgedeki herhangi bir dedektörden algılama yaptığında o bölgeden uyan gelecektir.

Kullanılabililik ve Sağlamlık Ön Planda

Yangın alarm deney seti kullanılan dedektörlerin yerleri değiştirilebilir. Dedektörler altlıklarından kolayca sökülebildiğinden aynı altlığa farklı dedektör bağlanabilir

Yangın alarm deney seti üzerinde 4 zone oluşturabilirler. Dedektörlerin ve ihbar butonlrının bağlantısını gerçekleştirdikten sonra sistemi devreye alıp testini gerçekleştirebilirler. Bağlantı hatası veya sonlandırma direncinden kaynaklanan izolasyon hatalarını panel üzerinden izleyebilir, akü şarj durumunu kontrol edebilir ve alarm panelini kumanda edebilir.

YANGIN ALARM DENEY SETİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

menu
Teknik Destek & Satış Birimi

Telefon: 0505 258 68 86
Eposta: bulentkarayazi@gmail.com
Bilgi almak için 7/24 telefonla ulaşabilirsiniz.