PANO TASARIMI ve MONTAJI EĞİTİM SETİ

Pano montörlüğü eğitim seti, kumanda eğitim seti veya PLC eğitim seti olarak kullanılabilir. 4 öğrenci kapasitelidir.
  • Pano tasarımı ve montajı eğitim seti nde 100 çarpılma riski yoktur. EC 60364-4-41 (Alçak gerilim elektrik tesisleri - Güvenlik için koruma - Elektrik çarpmasına karşı koruma) standardına uygundur.
  • Fazlar arası AC 50V, Faz nötr 28,9 V ve 24V DC besleme
  • 4 öğrenci kapasiteli ve çok kullanışlı eğitim setidir.
  • Eğitim seti ile verilen motorlar yıldız ve üçgen çalışabilir.
  • Kumanda veya PLC eğitim seti olarak kullanılabilir.
  • Az yer kaplar ve ekonomik çözüm sunar.
  • Ürün Kodu: Pano
FİYAT AL

Pano tasarım ve montajı eğitim seti ile pano montörlüğü dalı 11. ve 12.sınıfların derslerine ait uygulamalarının yapıldığı eğitim setidir. Pano tasarım ve montajı eğitim seti farklı amaçlar için kullanılabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

27.15.2015 tarihli 56822750-60.04-E.13371539 sayılı Milli Eğitim Bakanlığı'nın okullara gönderdiği resmi yazıda "İş kazası riski bulunan cihaz, ekipman, tezgah, donanım vs'nin tespit edilerek devre dışı bırakılması ve bıraktırılması, demirbaş kaydından düşürülmesi" hükmü yer almaktadır. Resmi yazıda başka bir çok hususa da yer verilmiştir. 56822750-60.04-E.13371539 sayılı Milli Eğitim Bakanlığı yazısını indirmek için tıklayın..

HEPSİ İÇİN TEK PLATFORM

Bizden Kumanda eğitim seti veya PLC eğitim seti aldıysanız, pano panellerini takarak Pano tasarım ve montajı eğitim setine dönüştürmüş olursunuz.

Pano tasarım ve montajı eğitim seti üzerinde başka değişiklik yapmadan Kumanda eğitim seti modüllerini ve PLC eğitim seti modüllerini kullanmaya devam edebilirsiniz. ULUS OTOMASYON olarak yaptığımız bu eğitim seti özdeş atölyeler kurulabilmesi için özel olarak tasarlanmış eğitim seti platformudur.

Kullanılabililik ve Sağlamlık Ön Planda

Pano tasarım ve montajı eğitim seti üzerinde ynı anda 4 öğrenci birbirinden bağımsız deneyler yapabilir. Kısıtlı atölye imkanlarına çözüm sunmakla birlikte 4 öğrenci kapasiteli bu model ekonomik olmasıyla da çok avantajlıdır.

Öğrenciler deneylerde yanlış tornavida kullanımından dolayı kontaktör, paket şalter gibi cihazların vidalarına zarar vermektedir. Pano tasarım ve montajı eğitim seti ile birlikte verdiğimiz kontaktör ve paket şalter vidalarının yedek olarak veriyoruz. Bozulan vidaları değiştirerek kontaktör, paket şalter ve sınır anahtarı gibi cihazlar uzun süre kullanılabiliyor.

Öğrencilerin yanlış tornavida kullanmasını engellemek ve cihazların ömrünü arttırmak için eğitim seti ile birlikte gerekli olan tornavidaları veriyoruz.

PANO TASARIMI ve MONTAJI EĞİTİM SETİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

menu
Teknik Destek & Satış Birimi

Telefon: 0505 258 68 86
Eposta: bulentkarayazi@gmail.com
Bilgi almak için 7/24 telefonla ulaşabilirsiniz.