PANO MONTÖRLÜĞÜ EĞİTİM SETİ

Pano montörlüğü eğitim seti, kumanda eğitim seti veya PLC eğitim seti olarak kullanılabilir.
  • Pano montörlüğü eğitim seti nde 100 çarpılma riski yoktur. EC 60364-4-41 (Alçak gerilim elektrik tesisleri - Güvenlik için koruma - Elektrik çarpmasına karşı koruma) standardına uygundur.
  • Fazlar arası AC 50V, Faz nötr 28,9 V ve 24V DC besleme
  • 2 öğrenci kapasiteli ve çok kullanışlı eğitim setidir.
  • Eğitim seti ile verilen motorlar yıldız ve üçgen çalışabilir.
  • Kumanda veya PLC eğitim seti olarak kullanılabilir.
  • Öğrencilerin rahat çalışabilmesi için 90x80 cm boş alan bırakılmıştır.
  • Ürün Kodu: Pano
FİYAT AL

Pano montörlüğü eğitim seti ile pano tasarımı ve montajı uygulamalarının yapıldığı eğitim setidir. Tüm elemanlar Pano tasarım ve montajı eğitim seti üzerine sökülüp takılabildiğinden kablo kanalı yerleşim planı ve montajı, PLC bağlantısı, motor kumandası, sürücü bağlantıları vb diğer tüm pano proje uygulamaları rahatlıkla yaptırılabilir.

27.15.2015 tarihli 56822750-60.04-E.13371539 sayılı Milli Eğitim Bakanlığı'nın okullara gönderdiği resmi yazıda "İş kazası riski bulunan cihaz, ekipman, tezgah, donanım vs'nin tespit edilerek devre dışı bırakılması ve bıraktırılması, demirbaş kaydından düşürülmesi" hükmü yer almaktadır. Resmi yazıda başka bir çok hususa da yer verilmiştir. 56822750-60.04-E.13371539 sayılı Milli Eğitim Bakanlığı yazısını indirmek için tıklayın..

HEPSİ İÇİN TEK PLATFORM

Bizden Kumanda eğitim seti veya PLC eğitim seti aldıysanız, pano panellerini takarak pano montörlüğü eğitim setine dönüştürmüş olursunuz.

Pano montörlüğü eğitim seti üzerinde başka değişiklik yapmadan Kumanda eğitim seti modüllerini ve PLC eğitim seti modüllerini kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kullanılabililik ve Sağlamlık Ön Planda

Tüm elemanlar Pano montörlüğü eğitim seti üzerine sökülüp takılabildiğinden kablo kanalı yerleşim planı ve montajı, PLC bağlantısı, motor kumandası, sürücü bağlantıları vb diğer tüm pano proje uygulamaları rahatlıkla yaptırılabilir.

Öğrenciler deneylerde yanlış tornavida kullanımından dolayı kontaktör, paket şalter gibi cihazların vidalarına zarar vermektedir. Pano montörlüğü eğitim seti ile birlikte verdiğimiz kontaktör ve paket şalter vidalarının yedek olarak veriyoruz. Bozulan vidaları değiştirerek kontaktör, paket şalter ve sınır anahtarı gibi cihazlar uzun süre kullanılabiliyor.

PANO MONTÖRLÜĞÜ EĞİTİM SETİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

menu
Teknik Destek & Satış Birimi

Telefon: 0505 258 68 86
Eposta: bulentkarayazi@gmail.com
Bilgi almak için 7/24 telefonla ulaşabilirsiniz.