ULUS OTOMASYON

ULUS OTOMASYON eski ismiyle Adım Eğitim Danışmanlık olarak 2003 - 2011 yılları arasında makine imalatı, PLC yazılımı ve eğitim alanlarında faaliyet gösterdi. Özellikle PLC yazılımını yaptığı makinelerin küçük modellerini üretip üzerinde denemeler yaptı. Bu denemeleri çeşitli sitelerde paylaşmış ve öğretmenler trafından aynı modeller eğitim seti olarak talep gördü. Özel istek üzerine PLC ve servo motor eğitim setlerinin imalatını gerçekleştirdi.

2012 yılında Adım Eğitim Danışmanlık firmasını kapatıp ULUS OTOMASYON olarak yoluna devam etti.

ULUS OTOMASYON 2012 yılından bugüne kadar hiç durmadan ar-ge çalışmalarına devam etti. Ürettiği eğitim setlerini edindiği tecrübelerine dayanarak kendine özgü tasarımlar ve çözümler üretiyor.

MİSYONUMUZ

Bize göre şu anda en iyi çözümü bulduk. Elimizden gelenin en iyisi bu. Ama daha iyisi, daha sağlamı, daha kullanılabilir olanı olmalı. Daha iyi bir çözüm bulmalıyız!

YENİLİKLER

DÜNYADA BİR İLK: YENİ BORN KLEMENS SİSTEMİ
Yeni born klemens sistemiyle elemanlar üzerinden direk bağlantı yapılmasına imkan sunuyor. Öğrenciler cihahazları dokunarak, üzerindeki açıklamalara bakarak öğreniyor ve gerçek bağlantı yapma imkanı buluyor.
MODÜLER YAPI
Eğitim setlerinde kullanılan her cihaz kullanışlı ve sağlam modüler yapıya çevrilmiştir. Bakım, onarım, kullanılabilirlik arttarken ihtiyacınıza göre eğitim seti oluşturmanıza imkan tanıyor.
ÇARPILMA ÖNLEYİCİ BESLEME PANELİ
Trifaze AC ve 24V DC besleme panelinde iki faz aynı anda tutulsa bile çarpılma yaşanmaz. %100 güvenli çalışma ortamı sağlar. Besleme paneli kumanda, plc, pnömatik, elektropnömatik ve pano montörlüğü eğitim setlerinde standarttır.
5 EĞİTİM SETİ TEK PLATFORMDA
Kumanda, PLC, pnömatik, elektopnömatik ve pano montörlüğü eğitim setleri için tek bir platfom geliştirdik. Özdeş atölyeler kurulabilmesi, az yer kaplaması ve 4 öğrenci kapasiteli modelleri ile farklı çözümler sunabiliyor.
menu
Teknik Destek & Satış Birimi

Telefon: 0505 258 68 86
Eposta: bulentkarayazi@gmail.com
Bilgi almak için 7/24 telefonla ulaşabilirsiniz.